LAST INFO 

Je to tu, pátý ročník dirtové "pohody" již tuto sobotu! BMX a MTB společně na na třech lajnách, zábava, soutěže, kapely a mnohem víc na ARMY JAM 2018. 

Tak jako vždy, bude areál otevřený od pátečních 15:00, kdy můžete v klidu polítat lajny, dát si pivko a pokecat s ostaníma. Pokud k nám jedete z větší dálky, nebo se Vám zkrátka už nechce domů a chcete být součástí už od pátku, tak právě pro Vás máme opět nachystané místo pro stanování a kdyby jste náhodou dojeli s domem na čtyřech kolech, tak místa bude dost! V camp zone bude připravené WC a užitková voda.

Lajny ready na ARMY JAM 2018!
Lajny ready na ARMY JAM 2018!

V sobotu již klasicky, tak jak jste zvyklí. Areál otevíráme v 8:30 a celé dopoledne bude probíhat trénink a registrace jezdců. Více informací pro jezdce zde: Info pro jezdce. Po tréninku, proběhne menší riders meeting a hned potom můžeme začít! První disciplínou bude Small Line a bude se pokračovat Medium Line a Big Line. Skoky jsme v posledním týdnu hodně poladili a věříme, že to každému pojede co nejlépe! Po kvalifikaci si dáme nějaké soutěže, kterých se mohou účastnit jak jezdi, tak i diváci a v zápětí odstartujeme finále, battle 1vs1. Na toto se obzvlášť těšíme a jsme zvědavý, jak se to bude líbit Vám. 

Bobeš v úkrutném tréninku na sobotní utkání
Bobeš v úkrutném tréninku na sobotní utkání

Kdo u nás byl, tak ví, že po závodě se domů nejezdí, ale že se jde správně po bikersku zapařit. K tomu nám zahrají kapely Hanz's Fuckers, Overhype a Szkrat! Pivka, drinky a nějací jeleni jsou samozřejmostí. 

HANZ'S FUCKERS

OVERHYPE

SZKRAT

Areál stále stojí tam kde minulý rok, každopádně pro ty, kteří u nás ještě nebyli máme doporučení sledovat cedule "BIKEPARK", které jsou umístněny na dopravních značkách, nebo se můžete podívat na mapu zde: Kontakt

Pokud tedy nevíš co s posledním prázdninovým víkendem, tak určitě doraž! Bude to mega show a zábava. Děkujeme za pozornost a vidíme se již tuto sobotu 25.8. u nás na ARMY JAMU 2018!

*pro doplnění informací sledujte facebookovou událost a náš web!


 

"JAKO KAŽDÝ ROK SE SNAŽÍME SPOJIT ČESKOU BMX KOMUNITU A SPOLEČNĚ SI ZAJEZDIT. NEJDE O VÝHRU, JDE O TO SE ÚČASTNIT A PODPOŘIT TÍM NÁS JEZDCE" !