ARMY JAM 2018

5. ročník dirtové akce ARMY JAM 2018 tento rok odstartuje 25.8. a u toho určitě nesmíš chybět! Mistrovství jsme hodili za hlavu a místo toho pro Vás nachystali den plný pohody, zábavy, show a muziky!

CO: ARMY JAM - BMX a MTB DIRT JAM "takoví ti kluci, co skáčou na kolách hlavou dolů"

KDY: V sobotu 25.8.2018 pěkně na oběd ve 12:00, pro trénink riders bude otevřeno od 8:30

KDE: ARMY DIRT PARK Pohořelice, bývalé vojenské hřiště "místo odkud jednou za rok slyšíš ten kytarovej nářez"

A PROČ: Prože na jednom místě najdeš HUDBU, PITÍ, SRANDU, PĚKNÝ HOLKY a HEZČÍ KLUKY

A ZA KOLIK: Nemusíš se bát, vstup je na celou akci ZADARA, aby ti zbylo na BAR.


 Oficiální video minulého ročníku 


A O CO VLASTNĚ TENTO ROK PŮJDE?

Tentokrát nebudeme soupeřit o to kdo je mistr víc nebo míň, tento rok rozjedeme tu pravou dirtovou pohodu v lehce soutěžním duchu! Jako minulý rok budeme začínat už v Pátek 24.8., kdy od 14:00 proběhnou první neoficiální tréninky jezdců a pokračovat budeme v sobotu, kdy odstartujeme pátý ročník ARMY JAMu. Takže si zapište za uši, že 25.8. je v Pohořelicích ARMY JAM 2018 a jste všichni zváni! Oproti minulému roku vítáme MTB riders a jsme rádi, že opět budeme mít možnost vidět velký i malý kola dohromady a to doslova! A proč doslova? Protože tento rok nemáme kategorie Master ani Profi, ale budeme jezdit na BMX i MTB dohromady, bez rozdílů. Proto máme závod rozdělený následovně...


DISCIPLÍNY

- FUNBOX + SMALL LINE (kategorie do 15 let)
- MEDIUM LINE
- BIG LINE

Z celého závodu navíc vyhlásíme vítěze BEST STYLE, BEST LINE, BEST TRICK.

* BMX a MTB jedou dohromady, zvolí lajnu dle vlastních zkušeností a rozumu.


SYSTÉM ZÁVODU

Pro všechny kategorie je systém závodu stejný.

Kvalifikace: 2 jízdy (počítá se jedna lepší) - do finále postupuje 8 nejlepších.

Finále: pojede se formou pavoukem (battle) 1vs1, každý jezdec má v battlu 1 jízdu.                                                                * Na riders meetingu lze domluvit pro první battly 2 jízdy s tím, že se horší bude škrtat.

Výherce BEST TRICK, BEST LINE a BEST STYLE si vyberou sami jezdci, kteří budou mít možnost si vybrat svého favorita. 

Více informací pro jezdce zde: Info pro jezdce

MINIMUM PRAVIDEL = MAXIMUM ZÁBAVY

Je úplně jedno, kdo vyhraje ne, hlavní je, že si zajezdí co nejvíc lidí a budou mít všichni radost! Všichni chápeme, že jde o uvolněnější akci, takže klidně na funboxline může vyhrát nejsnaživější prcek. Starší to pochopí a jsou tu hlavně kvůli ježdění a zábavě. To platí i pro ostatní lajny.NĚCO K JÍDLU ?!

Jasný že bude, kdo u nás byl, tak ví, že jídlo máme dobrý a o tom určitě nepochybuj. No a kdyby byla žízeň, tak hned vedle máme fakt velkej rybník! 

Ne, konec srandy. Na výčepu bude žlutá a Polička 11°, takže žíža vážně nebude. Letos točíme výhradně do zálohovaných kelímků a šetříme tak alespoň zlehka životní prostředí. Kelímky bude možné vrátit na baru do 20:00 hodin, nebo si je ponechat jako suvenýr. Záloha na kelímek 50 kč. S prázdným břichem si taky poradíme, takže si můžeš vybrat buď tu nejlepší klobásu co jsi kdy jedl, nebo kus čerstvého masa, který onehdá běhalo po městským parku. 


K POSLECHU

No určitě nečekej moravské písně, cimbálku a ani další dechovečky, tady posloucháme trošku jinej styl, který tě nenechá klidným! Stejně jako minulý rok, bude po závodech ta správná rocková afterparty, kde si kromě anglického textu můžeš zabečet i ten český. Afterparty startuje v 21:00! 

21:00 - HANZ'S FUCKERS

22:00 - OVERHYPE

23:00 - SZKRAT

DOPROVODNÝ PROGRAM, SOUTĚŽE A TOMBOLA

Protože moc dobře víme, že během závodu je potřeba se zabavit i jinak než koukáním na kola, nebo bude potřeba zabavit Vaše malé ratolesti, tak proto bude na místě k dispozici ping-pong, balance board a bazén k menšímu osvěžení. 

Kromě doprovodného programu, jídla, piva, fandění a after party, proběhne také několik soutěží a tombola o ceny od sponzorů akce. Lístky do tomboly budou k mání i na místě, ale určitě nezapomeňte leták #TAMBUDEŠBRO, který najdete v každé objednávce z TBB-BIKE. Ten se bude určitě hodit! Na místě dostanete výměnou za kupon 3 lístky do tomboly ZDARMA!!


KEMPOVÁNÍ / UBYTOVÁNÍ

ARMY CAMP - Jako minule Vám nabízíme kempovačku na celý víkend přímo v samém dění akce, to znamená, že hned vedle areálu pro Vás vybudujeme kemp zónu se základním sociálním zajištěním. Co je lepší než zaparkovat a mít skoky na dosah ruky ?!

Protože samozřejmě myslíme i na ty náročnější, tak zde přidáváme seznam ubytování do 2 km od areálu.

Hotel LeCafe  - Hezké ubytování cca 5 min od areálu, příznivá cena.

PENZION IN VINO - Hezké ubytování cca 1 min od areálu.


ARMY DIRT PARK

Areál ARMY DIRT PARK najdete 25km pod Brnem směrem na Mikulov, na bývalém vojenském hřišti v Pohořelicích. GPS souřadnice - 48.985184, 16.521668 


FACEBOOK EVENT"JAKO KAŽDÝ ROK SE SNAŽÍME SPOJIT ČESKOU BMX KOMUNITU A SPOLEČNĚ SI ZAJEZDIT. NEJDE O VÝHRU, JDE O TO SE ÚČASTNIT A PODPOŘIT TÍM NÁS JEZDCE" !