AREÁL

PUMPTRACK

Pumptrack je jedinečný typ dráhy, který používá "pumpování" (pohyb nahoru a dolů) jako hnací sílu jízdního kola namísto šlapání. 


FUNBOX LINE

Funbox (lavice) je standartní prvek překážky, který najdete ve většině skateparků.

DIRT

V našem areálu můžete plně využít tři lajny dvojáků od nejmenší po největší. 


PUMPTRACK

Pumptrack je jedinečný typ dráhy, který používá "pumpování" (pohyb nahoru a dolů) jako hnací sílu jízdního kola namísto šlapání. Pumptrack je jedinečný pro nácvik rovnováhy, ovládání a získání dovedností na jízdních kolech. Jízda na Pumptracku je bezpečná a zábavná a je vhodná pro všechny věkové kategorie a velikosti kol. 


FUNBOX LINE

Funbox (lavice) je standartní prvek překážky, který najdete ve většině skateparků. U nás ho najdete v hlíněné podobě, je vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří si zde můžou poprvé zkusit vyskočit nebo trénovat základní triky. Jízda na funboxu je také perfektní pro nácvik na skok typu dvoják. 


DIRT

V našem areálu můžete plně využít tři lajny dvojáků od nejměnší po největší. Základ skoků tvoří radiusový odraz a dopad, ty jsou od sebe vzdálené podle typu lajny skoků. Nejmenší lajna dvojáků pro mírně pokročilé má mezeru mezi odrazem a dopadem cca 2m. Největší lajna dvojáků má mezeru mezi odrazem a dopadem cca 6m a je určena pro zkušené ridery.